Marzenna Klikowska-Kułaga


W branży nieruchomości od 2010 roku. Na swoim koncie kilkaset transakcji sprzedaży/wynajmu. Wiedzę zdobywała u najlepszych tj. Tom Ferry, Gil Li-ran, Leonardo Cromstedt, Krzysiek Rzepkowski, Mariusz Łodyga. Uczestniczyła w wielu szkoleniach krajowych i międzynarodowych. Skutecznie sprzedaje nieruchomości kładąc nacisk na kulturę osobistą oraz kulturę obsługi klienta. Wysoka jakość usług i etyka zawodowa – są wyznacznikiem jej codziennej pracy, a doświadczenie życiowe połączone z zawodowym pozwalają podejmować wyważone i trafne decyzje.
Śląskie kamienice to jej pasja, a hobby realizowane jedynie prywatnie – to aranżacja wnętrz. Podróże w nieznane o każdej porze roku. Latem woda i słońce. Zimą narty i ciepłe kraje.

Już od pierwszego roku działalności z sukcesami w zawodzie:
Najskuteczniejszy Agent Roku 2014
Najskuteczniejszy Agent Roku 2013
Agent Roku 2012
Trzecie miejsce w Regionie Południowym sieci RE/MAX pod względem wysokości obrotów za 2011

Referencje

Bardzo gorąco dziękuję Pani Marzenie za szybką i sprawną sprzedaż domu. Pani Marzena w ciągu miesiąca doprowadziła do sprzedaży domu o powierzchni 224m2, położonego w Mikołowie. Sprawnie potrafiła kierować całym procesem począwszy od prezentacji domu do umowy końcowej. Chciałbym nadmienić, że wcześniejsze biuro nieruchomości przez 10 miesięcy nie potrafiło przyprowadzić nawet jednego klienta. Pani Marzena bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, stosuje nowoczesne i skuteczne, oraz profesjonalne narzędzia marketingowe. Duża fachowość, którą gorąco polecam.

Sebastian Cygan


Szanowni Państwo, Chcielibyśmy bardzo podziękować za udaną współpracę. Pani Marzenna dała się poznać jako bardzo dobry organizator i pełen profesjonalizmu specjalista. Z całą pewnością będziemy dalej polecać Państwa firmę oraz osobę p. Marzeny. Gdyby każdy specjalista był chociaż w połowie tak profesjonalny jak okazała się p. Marzena to robienie biznesu w Polsce byłoby czystą przyjemnością.

Zespół Bastion Kredyty

 


Bardzo dziękuję za współpracę i pomoc w transakcji Pani Marzenie Klikowskiej – Kuładze w sprzedaży mieszkania przy ul. Korfantego. Transakcja była trudna, ponieważ tak naprawdę przeprowadzona na odległość. Pani Marzena wykazała się nie tylko profesjonalizmem ale również indywidualnym podejściem do klienta.

Agata Nowaczyk – Zub

 

 


Chciałbym podziękować Państwu za wspaniałą współpracę. Długo by tu pisać, obiekt ciężki do sprzedaży i już były próby wcześniejsze, co spaliły na panewce. W przypadku Pani Marzenny – tzw. ”inna bajka”! Włożono dużo wysiłku w propagacje przez media socjalne i inne kanały mojej nieruchomości, opieka nad realizacją oraz normalny „ludzki” kontakt na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach dobry czy bardzo dobry serwis to raczej wyjątek i wysoko go sobie cenię.

Bogdan Pelc, Berlin

 

 

Moje oferty

No Properties Found.