To My, to Quality!

 

Dlaczego Quality? bo to rozpoznawalny znak dobrej jakości, solidności, rzetelności, profesjonalizmu… A jak dodać do tego jeszcze zgrany zespół pośredników, których połączyła pasja sprzedaży i wynajmu nieruchomości – to Drogi Kliencie z Nami sukces murowany

Nasi doradcy swoją wiedzę zgłębiali najpierw w międzynarodowych biurach nieruchomości, by z powodzeniem wprowadzać światowe standardy na rodzimym rynku.
Nie raz słyszeli: „u nas się nie da”, „to nie na naszym rynku” – NIEPRAWDA, czego jesteśmy dowodem działając w branży 9-ty rok.
O skutecznej sprzedaży i wynajmie nieruchomości, wiemy bardzo dużo, ale nadal zgłębiamy wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, seminariach i warsztatach zawodowych.

Quality przyświeca idea:
– jakości współpracy, oparta o umowy ekskluzywne stawiająca przed agentem odpowiedzialność za ofertę, a dla zlecającego gwarantująca 100% jakości wykonanej usługi

– relacji międzyludzkich, za każdym zleceniem stoi człowiek ze swoimi problemami, marzeniami, celami .Wierzymy, że  ponadczasowe wartości pomagają osiągać więcej, szybciej i lepiej.

jakości samej oferty, każdą nieruchomość odwiedzamy osobiście, dokładnie opisujemy, tworzymy plan nieruchomości i podajemy dokładną lokalizację.

To co nas wyróżnia spośród innych biur nieruchomości to także system prowizyjny, czyli sposób rozliczania z klientami. W przyjętym przez nas modelu pobieramy opłaty tylko od osób dla których świadczymy usługę.

Wprowadzamy na rynek coś więcej niż pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości, naszą domeną są usługi w zakresie:
przygotowania nieruchomości do sprzedaży
– kampanii promocyjnej
przeprowadzenia procesu sprzedaży i przekazania nieruchomości

I ostatnie, ale najważniejsze: QUALITY Nieruchomości to zespół fantastycznych, kreatywnych doradców i profesjonalistów, którzy nie boją się wyzwań, ale są także wrażliwi na drugiego człowieka.
Wierzymy, że QUALITY Nieruchomości spełni oczekiwania, z którymi Państwo do Nas traficie.

Zapraszamy do współpracy.

Nasi agenci


  • Danuta Jankowska-Mrozek

    Zajmuje się sprzedażą nieruchomości od 2010 roku. Ukończyła kurs oraz zdobyła licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych agencjach nieruchomości działających w Polsce. Specjalizuje się w zbywaniu i wynajmie domów i mieszkań

    Czytaj więcej