3 899 000 

Biuro Gliwice

Przeznaczenie: mieszkaniówka, produkcja i usługi, handel hurtowy.
* **** DOPUSZCZALNY NAJEM
MOŻLIWOŚĆ PRZEJĘCIA FIRMY – Hurtownia Materiałów, tworzywa sztuczne i profile aluminiowe .

Duża dbałość o szczegóły, wysoki standard wykończenia pomieszczeń.
CZERWIONKA LESZCZYNY , dzielnica DĘBIEŃSKO – w oddaleniu od Rybnika ok. 12 km.
Przez Dębieńsko przebiega autostrada A1 mająca łączyć Gdańsk z Ostrawą, a w Gliwicach (15 min.) skrzyżowanie autostrad A1 i A4 . Ościenne miasta Katowice, Zabrze, Rybnik w oddaleniu 15 – 30 minut.
BUDYNEK MIESZKALNY o powierzchni całkowitej 1521m2. Trzy kondygnacje. Stropy żelbetowe (dostosowane pod duże obciążenia), wysokość pomieszczeń do 3,10 m.
Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną, okna energooszczędne 8-komorowe, szyby potrójne.
Do budynku doprowadzono instalację wodno – kanalizacyjną, energetyczną oraz światłowodową. Ogrzewanie centralne gazowe . Szambo dwu-komorowe o poj. 20 tyś. litrów. W budynku instalacja elektryczna, alarmowa, wod.-kan., monitoringu oraz światłowód.
Najniższa kondygnacja pow. 615 m2 (nie widoczna od strony ulicy): posiada odrębne, niezależne wejście oraz dwie bramy garażowe, jedna dostosowana do wjazdu samochodów dostawczych o wym. 4 szer. x 3,90 wys. druga o wymiarach 4,2 szer. x 2,3 wys. Ściany otynkowane, pomalowane na biało, zamontowano całą stolarkę drzwiową wewnętrzną – nowoczesny design metal połączony ze szkłem, na podłogach – wylewki przemysłowe dostosowane do korzystania z wózków widłowych.

Powierzchnia podzielona na otwarte boksy, doświetlona światłem dziennym. Wydzielono część socjalno-sanitarną, na którą składa się duży pokój o pow. 62 m2, kuchnia w pełni umeblowana meblami na wymiar wyposażona w płytę elektryczną. Przestronna łazienka o pow. 7 m2 . Prysznic, umywalka oraz miską wc. Wyłożona glazura w tonacji brązowo-beżowej.

Parter 590 m2 : otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji. Dwa kolejne, niezależne wejścia, jedno poprzez wyodrębnioną klatkę schodową prowadzącą na piętro budynku. Wewnątrz budynku klatka schodowa łącząca wszystkie kondygnacje. Na dzień dzisiejszy stan surowy zamknięty z dużymi przeszkleniami. Wysokość pomieszczeń 3,10 m. Ściany tynki. Doprowadzone wszystkie instalacje.

Piętro 317 m2 z czego 220 m2 na które składają się 2 sypialnie, 2 łazienki, pomieszczenia oboczne typu garderoba, schowek, komunikacja oraz imponujących rozmiarów salon wraz z kuchnią o pow. 100 m2 + gabinet/biuro. Dopełnieniem jest około 60 m2 zadaszony taras. Kuchnia wraz z meblami wykonanymi na zamówienie, wyposażona w sprzęt AGD. Na środku króluje ogromna wyspa z mnóstwem szuflad oraz niecodziennych rozmiarów blatem roboczym. Łazienki wyposażone w kabiny prysznicowe, umywalki i miski wc. Pomieszczenia umeblowane dostosowane do zamieszkania. Ogrzewanie podłogowe, Instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacja oraz klimatyzacja . Również dwa niezależne wejścia. Pozostałe 97 m2 do własnej aranżacji.

Dwie parcele o łącznej powierzchni 0,63 Ha. Teren płaski, ogrodzony z bezpośrednim dostępem do drogi powiatowej (ul. Zabrzańska), w kształcie rombu o wymiarach 50 x 135 m.
Dojazd do budynku na terenie posesji utwardzony z przygotowaną instalacją do montażu lamp oświetleniowych. Docelowo: podjazd wybrukowany, pozostała część parceli zieleń.
Wielkość terenu pozwala na wygrodzenie miejsc parkingowych nawet dla samochodów ciężarowych typu TIR (szeroka brama wjazdowa). Ogrodzenie metalowe, od frontu na podmurówce z granitu. Całość obsadzona tujami.

Położenie nieruchomości – przy drodze asfaltowej, wśród bardzo luźnej zabudowy domów wolnostojących. W bezpośrednim sąsiedztwie lasów z doskonałym dojazdem do ościennych miast.

Bardzo dobra lokalizacja z dogodnym i bezkolizyjnym dojazdem daje szerokie możliwości adaptacyjne – placówki oświatowe, kulturalne, produkcyjno – usługowe, handlowe i inne.

UWAGA: wszelkie parametry zastosowane w budynku pozwalają na łatwe przekształcenie go w budynek użytkowy!

Budynek w trakcie prac wykończeniowych! Cena obejmuje tynkowanie budynku, wybrukowanie dojazdu do nieruchomości.

CENA NIE objęta podatkiem VAT .

KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły

Powierzchnia działki : 6300
Powierzchnia : 1521 m²
Rok budowy : 2016
Umeblowanie : Tak
Ogrzewanie : Gazowe
Adres : Zabrzańska, Gliwice
Województwo : Śląskie
Cena : 3 899 000 
Rodzaj nieruchomości : Lokal użytkowy
Cel : Sprzedaż
Status : Dostępne
Numer oferty : 3104

Internal Structure

Miasto : Gliwice
Pokoje : 10

Funkcje

Klimatyzacja
Garaż
Okna plastikowe
Gaz
Kanalizacja
Internet
Parking
Taras
Woda
Dojazd drogą utwardzoną
Marzenna Klikowska - Kułaga
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.

Szukaj nieruchomości

Najnowsze

Mieszkanie Wynajem Brynów Katowice

1 580  Brynowska, Brynów, Katowice, śląskie Funkcjonalne, kameralne mieszkanie w super lokalizacji Katowice BRYNÓW! Dwa niezależne, umeblowane pokoje z dużym balkonem…
1
1
45 m²

Znajdź nas na FB

Dane kontaktowe

ul. Opolska 17 lok. 208, 40-084 Katowice

Nasi agenci

Marzenna Klikowska-Kułaga
608 704 904
kulagamarzenna@gmail.com

Danuta Jankowska-Mrozek
695 627 509
danutajankowska.007@gmail.com

Podziel się!

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki