229 000 

Dom wolnostojący, Orzesze, ul.Bieni

KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY

Interesująca nieruchomość na sprzedaż w Orzeszu Jaśkowicach przy jednej z głównych ulic miejscowości. W skład oferty wchodzi dom z 1920 roku o powierzchni 118 mkw plus poddasze o pow. ok 77 mkw możliwe do zaadaptowania. Grunt o pow 1738 mkw plus łąki o pow. 2086 mkw. Wszystko w jednej całości. W domu obecnie wykorzystywany cały parter, w skład którego wchodzi :
– Salon o pow. 26 mkw
– Kuchnia 15 mkw
– Sypialnia 25 mkw
– Sypialnia 14 mkw
– Sypialnia 15 mkw
– Komunikacja 16 mkw
– Łazienka z WC 3 mkw
– Komórka 4 mkw

W ostatnim czasie w domu w części mieszkalnej zostały wymienione okna.W dwóch pokojach gdzie ostatnio przeprowadzono remont na podłogach panele. w pozostałej części budynku deski, wykładzina pcv. Wymieniono kable doprowadzające do domu prąd, rozpoczęto rozprowadzanie nowej instalacji od strychu. W dwóch pomieszczeniach, gdzie ostatnio przeprowadzono remont wymieniono instalację elektryczną. Zamontowano nowe rozdzielnie prądu . dodatkowo na działce siła, z dodatkowym licznikiem. Wymieniono piec CO oraz częściowo wymieniono kaloryfery. Dom ogrzewany węglem i drewnem. W niektórych pokojach piece kaflowe. Obecnie już nieużytkowane. Przy domu również gaz. Dom budowany z cegły, stropy w budynku betonowe. Wymieniono rynny. Na dachu papa. Ogród częściowo zagospodarowany. Na terenie posesji dwa garaże typu blaszak.

Sama okolica zabudowana domami jednorodzinnymi. Bardzo dogodny dojazd do centrum Orzesza oraz do węzła autostrady A1 (ok 2 km). W bliskiej odległości lasy, tereny rekreacyjne, dodatkowo dogodny i szybkie połączenia z dużymi miastami aglomeracji śląskiej stanowią o atrakcyjności tego miejsca.

Szczegóły

Powierzchnia działki : 3824
Powierzchnia : 195 m²
Rok budowy : 1920
Umeblowanie : Tak
Adres : ul. Bieni, Orzesze
Województwo : Śląskie
Cena : 229 000 
Rodzaj nieruchomości : Dom
Cel : Sprzedaż
Status : Sprzedane
Numer oferty : 1216

Internal Structure

Miasto : Orzesze
Pokoje : 4
Sypialnie : 3
Łazienki : 1

Funkcje

Strych
Piwnica
Garaż
Ogródek

Mapa

Danuta Jankowska-Mrozek
695 627 509
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.

Szukaj nieruchomości

Najnowsze

Mieszkanie Wynajem Brynów Katowice

1 580  Brynowska, Brynów, Katowice, śląskie Funkcjonalne, kameralne mieszkanie w super lokalizacji Katowice BRYNÓW! Dwa niezależne, umeblowane pokoje z dużym balkonem…
1
1
45 m²

Znajdź nas na FB

Dane kontaktowe

ul. Opolska 17 lok. 208, 40-084 Katowice

Nasi agenci

Danuta Jankowska-Mrozek
695 627 509
danutajankowska.007@gmail.com

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki