4 800 

Lokal gastronomiczny na wynajem, Katowice, 1Maja

Lokal gastronomiczny przy ul. 1 Maja – trzy różne poziomy nie kolidujące ze sobą. Czerwona cegła, stal, kute żelazo, podłogi pokryte podestową blachą żeberkową, szkło zbrojone – to charakter lokalu.

I poziom – wejście od ulicy, powierzchnia 145 m2. Bar, otwarta przestrzeń konsumpcyjna wyposażona w stoły i krzesła wykonane z kutego żelaza, zaplecze gastronomiczne, toalety po remoncie. Ściany – cegła przemalowana na biało, podłogi – blacha żeberkowa i deska, okna PCV.
II poziom – kręte schody wykonane z blachy podestowej oraz zabezpieczone poręczą z kutego żelaza, zaprowadzą na pierwsze piętro do kameralnego pomieszczenie o powierzchni 36 m2, na chwilę obecną podzielone lekką ścianką działową z karton-gipsu. Ściany karton-gips, podłogi deska, okna PCV.

Ściany – czerwona cegła, podłogi – płytki gresowe, wysokie stoliki wykonane ze szkła hartowanego i stali. Dodatkową powierzchnią wliczoną do ceny najmu jest letni ogródek, również z własnym barem i ogromną ścianą doskonałą do projekcji video. Miejsce świetnie sprawdziło się jako strefa kibica. Brak ograniczeń czasowych otwarcia lokalu oraz głośna muzyka to niecodzienne WALORY obiektu. Ogrzewanie indywidualne gazowe, woda i energia opomiarowane. Trzy wejścia do lokalu, jedno dla gości dwa dla dostawców i pracowników. Witryny od ulicy, obiekt posiada klimatyzację, wentylację, nagłośnienie. Do ceny najmu należy doliczyć koszty mediów – rozliczane indywidualnie na Najemcę oraz wymagana jest dwu miesięczna kaucja. Cena najmu nie podlega opodatkowaniu VAT. Możliwość najmu dodatkowej powierzchni ok. 120 m.

KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły

Powierzchnia : 180 m²
Rok budowy : 1920
Adres : 1Maja, Katowice
Województwo : Śląskie
Cena : 4 800 
Rodzaj nieruchomości : Lokal użytkowy
Cel : Wynajem
Status : Wynajęte
Numer oferty : 1608

Internal Structure

Miasto : Katowice

Mapa

Danuta Jankowska-Mrozek
695 627 509
I consent to have this site collect my Name, Email, and Phone.

Szukaj nieruchomości

Najnowsze

Mieszkanie Wynajem Brynów Katowice

1 580  Brynowska, Brynów, Katowice, śląskie Funkcjonalne, kameralne mieszkanie w super lokalizacji Katowice BRYNÓW! Dwa niezależne, umeblowane pokoje z dużym balkonem…
1
1
45 m²

Znajdź nas na FB

Dane kontaktowe

ul. Opolska 17 lok. 208, 40-084 Katowice

Nasi agenci

Danuta Jankowska-Mrozek
695 627 509
danutajankowska.007@gmail.com

Compare Listings

Tytuł Cena Status Typ Powierzchnia Cel Sypialnie Łazienki